کارگاه آموزشی خصوصی همسفران
چهارشنبه 1398/08/29 ساعت 10:10 ق.ظ | نوشته شده به دست اکرم صبوری | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
دهمین جلسه از دور چهل و پنجم سری کارگاه های خصوصی ویژه همسفران نمایندگی پروین اعتصامی اراک با دستور جلسه  توان مالی با استادی کمک راهنما همسفر معصومه ، نگهبانی همسفر ژاله و دبیری همسفر رضوان، روز دوشنبه درتاریخ 98/8/27 راس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستورجلسات هفتگی،

مشارکت مکتوب لژیونها ...
دوشنبه 1398/08/27 ساعت 11:34 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر نسیم | ( نظرات )
✫ به نام خداوندی که فرزانه و ستوده است ✫


٭٭٭ دوشنبه ای دیگر ، مورخ ۹۸/۰۸/۲۷ و مشارکت مکتوبی از لژیون یازدهم در باب دستور جلسه گلریزان ، مورد توجه شماعزیزان قرار 
می گیرد :

ادامه مطلب
برچسب‌ها: مشارکت مکتوب،


گزارش ورزش همسفران...
دوشنبه 1398/08/27 ساعت 08:08 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر نسیم | ( نظرات )
 ✰ به نام او که میبیند و میشنود و باز میخندد و فرصت می دهد ✰


جمعه ی گذشته ، مورخ ۹۸/۰۸/۲۴ ، تیم بدمینتون شعبه پروین اعتصامی - اراک به سرپرستی همسفر محترم ، سرکار خانم مهری شجاعی ، به مصاف تیم هایی از شعب ارتش - ابوریحان - شهر ری و مشهد رفت و با آموختن سه نفر از اعضا و پیروزی همسفر اعظم ، موفق به کسب نتیجه شد . این پیروزی را خدمت اسیستانت محترم ، همسفران عزیز ، سرپرست محترم و تک تک بازیکنان تیم تبریک و تهنیت عرض می نماییم . 

ادامه مطلب
لینک های مرتبط: گزارش تصویری،

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان
شنبه 1398/08/25 ساعت 12:09 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفرصبا | ( نظرات )

جلسه اول از دوره شصت و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلریزان"، در روز چهارشنبه 22 آبان ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب
جمعه های پارک
شنبه 1398/08/25 ساعت 10:51 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ژاله | ( نظرات )

"بنام خدای خوبیها"

ادامه مطلب
یکی برای همه و همه برای یکی
چهارشنبه 1398/08/22 ساعت 11:21 ب.ظ | نوشته شده به دست معصومه قنبری | ( نظرات )
به نام خدا

هر ساختاری برای حفظ و بقای خود احتیاج به دریافت انرژی و تقسیم آن بین اجزا خود دارد. در جهان خارج پول هم ارز انرژیست و نهادی همچون کنگره که از همان ابتدا بر استقلال مالی خود تاکید زیاد داشته همیشه سعی کرده تا این در یافت انرژی را درون زا کرده و نیازهای ساختاریش را از طریق اعضای ان براورده نماید برای همین مشارکت و همکاری در ان  از اهمیت ویزه ای برخوردار است کنگره ۶۰ در حالی بر کارهای دسته جمعی تاکید دارد   که  معمولا گفته می شود ایرانیان نمی توانند کار گروهی انجام دهند برای همین کشور پر است از تک ستاره های درخشان _در ورزش های تیمی خیلی خوب نیستیم اما در رشته های انفرادی حرف های زیادی برای گفتن داریم و .... 
بعد هم از ژاپنی ها مثال می آورند که در کارهای گروهی خیلی موفقند و چنین و چنان 
 البته بیراه هم نمی گویند ما در کار گروهی خیلی قوی نیستیم  متولیان تعلیم و تربیت در این کشور بیشتر بر روی فردیت بچه ها کار کرده اند همه ما کم وبیش داستان بازی صندلی در ایران و ژاپن را شنیده ایم در مهد کودکهای ایران ۹ صندلی می گذارندو به ۱۰ بچه میگویند هر کس نتواندسریع برای خودش جا بگیرد باخته و بعد ۹ بچه و ۸ صندلی و ادامه بازی تا یک بچه باقی بماندبچه ها هم همدیگر را هل میدهندتا خودشون بتونن روی  صندلی بشینن اما در مهد کودکهای ژاپن ۹ صندلی می گذارند و به ۱۰ بچه می گویند اگر یکی روی صندلی جا نشود همه باختیدبرای همین بچه ها نهایت سعی خودشان را می کنند و  همدیگه رو بغل می کنن که کل تیم ۱۰ نفره روی ۹ تا صندلی جا بشوندو کسی بدون صندلی نماند و بعد ۱۰ نفر روی ۸ صندلی  بعد ۱۰ نفر روی ۷ صندلی و همینطور تا آخر با این بازی ما از بچگی به کود کان خود یاد می دهیم هر کسی باید به فکر خودش باشداما انهابه بچه هایشان فرهنگ همدلی و کمک به همدیگه و کار تیمی رو یادمیدهندپس اگر در کارهای گروهی ضعیفیم  و حرفی برای گفتن نداریم بدان معنی نیست که  استعداد کار گروهی نداریم ..یادمان نداده اند .
شاید به جرات بتوان گفت یکی از مهمترین آموزه های کنگره جدای از درمان همین یاد دادن کار گروهی است  این که هر فردی با هر وضع مالی سعی می کند تا در مراسم گلریزان نقشی داشته باشد هر کسی برای این کمک دلیل خودش را  دارد اما این همکاری و هماهنگی مهربانانه  بسیار زیباست  و به زبان بی زبانی این شعر را در ذهن انسان تداعی می کند که دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم که دیگران بخورند 
به نظر من مراسم گلریزان در کنگره از همان لحظه های نابی است که باید به آن تافت زد تا همین جور دست نخورده باقی بماند تا به همگان نشان دهد که ما ایرانیان نیز خمیر همکاری در وجودمان هست شاید به اندازه کافی ورز ش نداده اند.
تهیه مطلب و تایپ : همسفر مریم نهرمیانی لژیون ششم
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستورجلسات هفتگی، دلنوشته،

گزارش تصویری؛ مراسم تولد
چهارشنبه 1398/08/22 ساعت 10:49 ق.ظ | نوشته شده به دست اکرم صبوری | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"

روز پنجشنبه مورخ 98/08/16 ، شاهد سومین سال تولد و رهایی همسفر مریم و مسافر بهزاد  بودیم؛

ضمن عرض تبریک مجدد خدمت عزیزان، شما را به دیدن تصاویر این جشن زیبا دعوت می کنم:ادامه مطلب
برچسب‌ها: تولدها،

اخبارواطلاعیه
سه شنبه 1398/08/21 ساعت 03:31 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفرلیلا رفیعی | ( اخبارواطلاعیه )

"به نام خداوند بخشنده"
ادامه مطلب
لینک های مرتبط: اخبارواطلاعیه ها،

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی
سه شنبه 1398/08/21 ساعت 12:01 ب.ظ | نوشته شده به دست اکرم صبوری | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
نهمین جلسه از دور چهل و پنجم سری کارگاه های خصوصی ویژه همسفران نمایندگی پروین اعتصامی اراک با دستور جلسه DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها  با استادی کمک راهنما همسفر اکرم، نگهبانی همسفر ژاله و دبیری همسفر رضوان، روز دوشنبه درتاریخ 98/8/20 راس ساعت 15 آغاز به کار نمود.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستورجلسات هفتگی،

جلسه هماهنگی کمک راهنمایان
دوشنبه 1398/08/20 ساعت 10:27 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفرلیلا رفیعی | ( جلسه خصوصی هماهنگی کمک راهنمایان )

"به نام قدرت مطلق الله"


جلسه خصوصی ویژه کمک راهنمایان گروه خانواده با استادی همسفر خانم معصومه ،نگهبانی همسفر خانم فرزانه ودبیری همسفر خانم نسرین در روز دوشنبه تاریخ 98/8/20درساعت15:00برگزار گردید.

ادامه مطلب
لینک های مرتبط: جلسه خصوصی کمک راهنمایان،

استادمجازی ( روش درمان باDST و تجربه من از سایر روشهای ترک اعتیاد )
یکشنبه 1398/08/19 ساعت 05:24 ب.ظ | نوشته شده به دست معصومه قنبری | ( نظرات )
به نام خدا

سلام دوستان مریم هستم همسفر


این دستور جلسه به صورتی است که جای زیادی برای صحبت وبحث وگفت و گو دارد. وهمه مصرف کنندها معمولا انواع و اقسام راه هارا رفته اند .واعتیاد متاسفانه از موضوعاتی است که بسیاری از افراد درباره ی آن اظهار نظر میکنند ازپزشک متخصص تا افراد جامعه و خانواده شخص مصرف کننده وعطاری هاو.....
متاسفانه چون مصرف کننده زیاد است واکثر مصرف کننده ها عاجز و ناامید شده اند از درمان اعتیادشان این امرباعث شده که افراد سود جوی زیادی ازاین موضوع سوءاستفاده بکنند .من وقتی بعداز سالها تخریب متوجه اعتیاد مسافرم شدم به دلیل عدم آگاهی اورامجبور به ترک ناگهانی کردم چون شنیده بودم که اعتیاد یک نوع وابستگی است وبا مصرف نکردن مواد به مدت چند روز مواد ازبدن خارج شده واگر کسی دوباره مصرف کند از بی ارادگی و ضعف شخصیت خودش بوده است. توی این مدت سقوط آزادمسافرم مواد را مصرف نکرد اما حال خرابی داشت وبه قدری عصبی وتند خو شده بود که من ترجیح دادم مصرف کند ومن بایک آدم مصرف کننده زندگی کنم تا بایک آدم بداخلاق وعصبی زیرا مواد مخدر به اندازه کافی مانند پرده ای روی عقل و قلب وایمانش را پوشانده بود وقطع ناگهانی مواد هم آسیب هایش راچندین برابر کرد ودراوج ناامیدی درست زمانی هردوی ما تبدیل شده بودیم به مرده ای متحرک به مانند کالبدی بی جان ،نور امید از سوی کنگره برایمان نمایان شد وما وارد کنگره شدیم ولی از روش کنگره اطلاعی نداشتیم .متد DSTروشن کرد که شخص مصرف کننده از بچگی ضعف شخصیت نداشته است ودرواقع اعتیاد یک جایگزینی مزمن است که مواد مخدربیرونی جای مواد مخدر درونی را درجسم گرفته وروان خراب وبهم ریخته جای افکار مثبت را گرفته است واین بهم ریختگی ها همه وهمه تنها به دلیل درست کارنکردن سیستم ایکس است که مجموعه سیستم تولید کننده مخدر های طبیعی بدن نوروترانسمیتر ها ،ناقل های عصبی وغدد درون ریز و بیرون ریز میباشد واگرکسی سیستم ایکسش رابازسازی کند وسیستم شبه افیونی به کاربیوفتد درما قطعی اعتیاد صورت گرفته ودیگر وسوسه وبهم ریختگی درکار نیست واین بازسازی تنها درمتد DSTجناب مهندس صورت میگیرد وحداقل به 10ماه زمان نیازدارد واین به تعادل رسیدن به صورت تدریجی وپله ای انجام میگیرد ومفهوم DSTهم به همین معنا است Dezhakam:  Dضریب 8/. برای تعیین مقدار کاهش هر پله 

Step:S
مدت زمان توقف در هر پله ،21روز
Time:T
طول مدت درمان حداقل 10ماه
پس اگر مصرف کننده ای نمیتواند یک مرتبه مواد را کنار بگذارد از بی ارادگی نیست بلکه او بیمار است.وآیا شخص بیمار بیماری اش را درمان میکند یا ترک؟؟؟؟اعتیاد موضوعی فقط رفتاری نیست که آن را ترک کنیم اعتیاد بیماری است وبیماری ترک ندارد وبایستی درمان شود .
ومن خدارا شاکرم که با کنگره آشنا شدم زیرا مسافرم درنا باوری درمان شد ونه تنها اعتیاد از زندگی ما بیرون رفت بلکه عقل و عشق دوباره دروجودش نمایان شد وتغییر صفات خودم ومسافرم را مدیون آموزش های کنگره هستم.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: استاد مجازی،

مشارکت مکتوب لژیونها ...
یکشنبه 1398/08/19 ساعت 01:42 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر نسیم | ( نظرات )
✧✧ به نام خداوند رحمانی که ، بر عرش قدرت اِستیلا یافت و سپس به تدبیر جهان پرداخت ✧✧


توجه شما همسفران عزیز و گرامی را به مشارکت مکتوب اعضاءِ محترم لژیون دوازدهم در باب دستور جلسه ؛ DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روشها ، جلب می نمایم .

ادامه مطلب
برچسب‌ها: مشارکت مکتوب،


گزارش ورزش همسفران...
یکشنبه 1398/08/19 ساعت 12:08 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر نسیم | ( نظرات )
✰ به نام خداوند جان و جانان ✰


✧ جمعه گذشته مورخ ۹۸/۰۸/۱۷ ، تیم دارت همسفران شعبه پروین اعتصامی ، به سرپرستی همسفر محترم ، اکرم شهری به مصاف تیم شمس دو رفت و موفق به کسب امتیازی مبنی بر پیروزی این تیم شد . این موفقیت را خدمت اسیستانت محترم ، همسفران عزیز و اعضاءِ محترم تیم دارت ، تبریک و تهنیت عرض می نماییم . ✧

ادامه مطلب
برچسب‌ها: ورزش همسفران،

لینک های مرتبط: گزارش تصویری،

جمعه های پارک
شنبه 1398/08/18 ساعت 10:40 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ژاله | ( نظرات )


"بنام خالق پیدا و پنهان"


ادامه مطلب
اطلاعیه واخبار
شنبه 1398/08/18 ساعت 08:20 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفرلیلا رفیعی | ( اطلاعیه واخبار )

"به نام اوکه بزرگترین بخشنده است وبخشندگان را دوست دارد"
ادامه مطلب
لینک های مرتبط: اخبارواطلاعیه ها، 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic