مشارکت مکتوب ,از سایت کنگره چگونه استفاده میکنیم
پنجشنبه 1397/06/8 ساعت 01:59 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
به نام خدا


در مورد دستور جلسه سایت  تعدادی از همسفران و کمک راهنماهای گرامی مشارکت مکتوب  انجام داده اند .که از این عزیزان تشکر میکنیم .
کمک راهنمای محترم خانم اکرم (لژیون  پنجم)

سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر , این هفته را به تمامی خدمت گذاران سایت تبریک می گویم .به خانم معصومه عزیز به عنوان مسئول سایت همسفران تبریک و خدا قوت میگویم.
سایت گنگره و وبلاگ های نمایندگی ها ,پیام کنگره را به تمامی دنیا میرساند چه در کشور خودمان و چه در خارج از ایران . اشخاصی که درگیر بیماری اعتیاد هستند و دسترسی به هیچ شعبه ای ندارند میتوانند با بهره گیری از مطالب سایت تغییرات مثبتی در خود ایجاد کنند.  پس کنگره مثل یک شاهراه بزرگی است .
که برای من هم همین طور بود ,چون  طریقه اتصال من به کنگره از طریق سایت بود .  
تاثیرات نوشتن و مقاله نویسی  باعث میشود که انسان مسائل جدید و تازه را بیاموزد ,و در ذهن خود دنبال تکاپو باشد ,و این کار به انسان اعتماد به نفس میدهد و باعث میشود در انسان انرژی زیادی به وجود بیاید و این حس نقطه امید را در شخص افزایش  دهد .در حقیقت نوشتن باعث میشود که انسان ذهن قدرتمند خود را آرام و در اختیار خودش قرار دهد ;یکی از راههای که بتوانیم کنگره را جهانی کنیم همین سایت است پس همه باید برای جهانی شدن آن تلا ش کنیم .

کمک راهنمای محترم خانم اعظم (لژیون هفتم)

سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر, یکی از ابزار های مهم کنگره60 سایت کنگره است از طریق سایت میتوان در هر نقطه از دنیا که باشی به تمامی بخش های کنگره سر زد و از آنها استفاده کرد . کار اصلی سایت کنگره اطلاع رسانی و رساندن پیامهایی از اعتیاد به تمام افراد در بند این مسئله است .
وقتی که وارد سایت کنگره 60 میشوی میتوان از تجربیات و مقالات و دلنوشته های مسافرین و همسفران که به صورت رایگان در اختیار ماگذاشته شده استفاده کرد .
سایت کنگره 60 جزء پر بازدیدترین سایت ها در درمان اعتیاد است .کنگره علاوه بر سایت فارسی ,سایت انگلیسی هم دارد .  من جزء افرادی بودم که خیلی از سایت استفاده نمی کردم,چون واقعا میترسیدم که نتوانم کارم را درست انجام بدهم, ولی الان چند ماهی است که با برنامهای که در اختیار ما گذاشته اند خیلی راحت از سایت استفاده میکنم و حتی مطلب هم در آن میگذارم. این مطلب به دلیل نا آشنا بودن با سایت بود ,هر چه از این فضا فاصله بگیریم ,به ضرر خودمان است . تنها راهی که میتوان از این ترس فاصله گرفت آموزش گرفتن است .از طریق سایت می توان به دیگران کمک کرد و یک خط دلنوشته و یا یک مقاله نوشتن باعث دلگرمی و یا جذب شدن افرادی میشود که به دنبال راهکار هستند .
سایت یک نقطه امیدی است برای انسانهای درد مندی که در اعماق تاریکی قرار گرفته اند . خدا رو شکر الان سایت شعبه خیلی پر رنگ تر شده و امیدوارم بیش از پیش پر بارتر بشود .و در آخر این هفته را به عزیزانی که در این جایگاه خدمت میکنند تبریک و خدا قوت می گویم و آرزوی بهترینها را برایشان دارم .


همسفر گرامی خانم لیلا (لژیون هشتم)

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر.همانطور که میدانید برای با خبر شدن از اخبار کشور به روزنامه ها مراجعه میشودکه یکی از قدیمی ترین نوع اطلاع رسانی است  ,ولی امروزه اینترنت بهترین منبع خبر رسانی بوده که بخش عظیمی از اطلاعات را ساپورت میکند.  خوشبختانه کنگره 60 نیزاز این ارزش بهره مند است . سایت کنگره 60شعبه ای مجازی است و به گفته جناب مهندس باید حرمت آن حفظ شود . مهمترین وظیفه سایت ,رساندن پیام رهایی به جهانیان می باشد و کسانی که در سایت کنگره خدمت میکنند برکت در زندگیشان جاری است . سایت کنگره شامل قسمت های مختلفی  است که یک قسمت  دستور جلسات هفتگی است که چهارشنبه هر هفته به روز رسانی میشود .قسمتی در سایت وجود دارد تحت عنوان وبلاگ نویسان کنگره 60 که شامل چندین قسمت می باشد و وبلاگ تخصصی راهنمایان و کمک راهنمایان ,وبلاگهای ورزشی وبلاگ های لژیون همسفران و مسافران ,  وبلاگ ویلیام وایت و, وبلاگ های شخصی .
کمک دیگری که کنگره به ما مینماید  آغاز نامه های راهنمایان است که ما میتوانیم بدون پرداخت هزینه ای از انها  بهره ببریم .  جدید ترین اخبار رهایی از دام اعتیاد را میتوان از سایت تهیه کرد و همراه تصاویر دوستانی که به رهایی رسیدند را مشاهده نمود .  جلسات جهان بینی روز چهارشنبه که جناب مهندس دژاکام یا اساتید منتخب ایشان و یا استاد امین به آموزش میپردازند , روز بعد در سایت در معرض نمایش قرار خواهد گرفت و افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در این جلسات حضور یابند به راحتی میتوانند استفاده کنند . خاطرات و دلنوشته هایی مسافران و همسفران در سایت کنگره 60 وجود دارد که هر کدام راه گشای مشکلات افراد تازه وارد و یا دیگران هستند و نقطه ای از نور در دلشان روشن میشود.
ما می توانیم به راحتی از وبلاگهای نمایندگی  های دیگر  آگاهی یابیم گویی مرزها شکسته شده و ما هم در این جلسات حضور داشته ایم .  پس نتیجه میگیریم که استفاده از سایت و نیز خدمت در سایت میتواند کمک بزرگی به زندگی ما کند . و باید تلاش کنیم و استفاده از سایت را یاد بگیریم و به دیگران هم آموزش بدهیم ,و در آخر از خانم معصومه که مسئولیت سایت همسفران را به عهده دارند کمال تشکر و سپاس گذاری را دارم .


همسفر گرامی خانم ژاله (لژیون نهم)

سلام دوستان ژاله هستم یک همسفر .جناب مهندس میفرمایند که ما در حال حیات در سه بعد میباشیم .1.حیات خاکی 2.حیات در خواب 3.حیات در ذهن    .ولی در عصر ما با پیشرفت اینترنت بعضی از ما انسانها قسمت اعظم زندگی خود را در فضای مجازی می گذرانند. فضای مجازی دقیقا عین زندگی زمینی ما دارای ارزشها و ضد ارزشهایی است ; شاید انسانهایی که در این فضا به جستجو میپردازند به دنبال راهی برای بهتر زیستن  هستند.  جناب مهندس با راه اندازی سایت کنگره فکری به حال این افراد نموده اند.اینان با اشاره یک کلیک وارد سایت معتبر کنگره شده و از طریق این سایت مجازی به دنیای زمینی خود بیشتر وصل میشوند .خدمتگذارانی در این سایت خدمت میکنند که واقعا عاشق کنگره می باشند ,چون این افراد یا دیده نمی شوند و یا خیلی کم از انها حرف به میان می آید . اینان نه شال دارند و نه مثل دبیر و نگهبان و استاد پشت میز در برابر همگان مینشینند .گاهی برای گذاشتن مطلب کوتاهی ساعتها وقت گرانبهای خود را صرف میکنند ,تا به بهترین و زیباترین وجه ممکن این کار را انجام دهند  تا وقتی که من نوعی برای خواندن مطلب به سایت مراجعه میکنم  فونت خوانا رنگ دلنشین و عکس مناسب  مرا جذب کند . و گره کوچک از طناب پر گره زندگیم  را باز نماید . ما چه مسافران و چه همسفران قدر شناسی را در کنگره می آموزیم  قدر شناسی فقط کادو دادن نیست, می توانیم وقتی در سایت مطلبی را خواندیم و لذت بردیم برای نویسنده مطلب نظر خودمان را بگذاریم ;  اینگونه هم از نویسنده تشکر کرده ایم و هم او را برای گذاشتن مطلب بیستر ترغیب و تشویق نموده ایم  ; در پایان این روز را به تمامی خدمتگزاران سایت که باعث پویا شدن و پیشرفت سایت میشود تبریک می گویم.


تهیه مطلب و تایپ  : همسفر لیلا  (لژیون مرزبانی)

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر عابده چهارشنبه 1397/06/14 12:39 ق.ظ
با سلام و خدا قوت خدمت عزیزانم مشارکتهای همه بسیار عالی بود ممنون از صحبتهای خوبتون...
همسفر مریم یکشنبه 1397/06/11 11:14 ق.ظ
سلام وعرض خداقوت به خانم لیلا عزیز.
بسیار عالی.لذت بردم از این مشارکتهای زیبا.بخودم می بالم بخاطر حضور در جمع شما عزیزان خدمتگزار وعاشق.واین هفته را به همه ی خدمتگزاران سایت تبریک عرض میکنم.
از اینکه برای ما همسفران وقت وانرژی صرف می کنید سپاسگزارم.
همسفرلیلا لژیون ۸ یکشنبه 1397/06/11 11:13 ق.ظ
باسلام وخداقوت خدمت خانم لیلای عزیزبابت زحمتی که کشیدن ،سپاس گزارم. واز تمام عزیزانی که مطلب نوشتن نیز تشکر میکنم عالی واموزنده بودن .موفق باشید.
همسفر نسیم یکشنبه 1397/06/11 10:18 ق.ظ
عرض سلام و خدا قوت دارم خدمت کمک راهنماهای محترم سر کار خانمها : اکرم ، اعظم و لیلای عزیز..و همچنین خدمت خانم ژاله عزیز ( کمک راهنمای آینده )...همه عزیزان به نکات جالبی در صحبت هایشان اشاره داشتند...ان شااله که موفقیتهای پرشور بیشتری رو در این زمینه شاعد باشیم...و خدا قوت دیگری به مرزبان محترم ، سرکار خانم لیلای عزیز....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات