کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی
سه شنبه 1398/07/9 ساعت 11:20 ق.ظ | نوشته شده به دست اکرم صبوری | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله "

سومین جلسه از دور چهل و پنجم سری کارگاه های خصوصی ویژه همسفران نمایندگی پروین اعتصامی اراک با دستور جلسه ( وادی اول و تاثیر آن روی من) با استادی همسفر سارا ، نگهبانی همسفر ژاله و دبیری همسفرفاطمه، روز دوشنبه درتاریخ 98/7/8 راس ساعت 15 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان سارا هستم ،یک همسفردر ابتدا خداوند را هزاران بار شکر می کنم که اذن خدمت در این جایگاه را به من داد تا بتوانم خدمت کنم،از جناب مهندس و خانواده محترم ایشان کمال قدردانی و سپاس دارم که بستری مناسب برای ما مسافرها و همسفر ها فراهم کردند،از کمک راهنماهای خوبم  خانم مهری شجاعی و  خانم فاطمه قائمی و راهنمای سیگارم  خانم اعظم جلالی کمال قدردانی و سپاس را دارم و دست این عزیزان را می بوسم و امیدوارم شاگرد و رهجوی خوبی برای این عزیزان باشم.
رهایی روز چهارشنبه رو به همه عزیزان تبریک می گویم ،مخصوصا به خانم اکرم  و رهجویشان خانم فاطمه و امیدوارم منشا خیر باشند.

دستور جلسه وادی اول و تاثیر آن روی من ،با تفکر ساختارها آغاز می گردد بدون تفکر آنچه است رو به زوال می رود .این وادی یک ریشه و پایه است برای تمام وادی ها و نه تنها وادی ها بلکه تمام مسائل پیرامون ما ؛ روزمره ما چه در بیرون کنگره و چه در کنگره و اهمیت تفکر کردن رو به من مسافر و همسفر یادآوری می کند و به من می گوید هرچه باتفکر باشد سازنده،جاوید،پایدار،آباد است و هرچه بدون تفکر باشد روبه نابودی و زوال و فنا است.
زمانی تفکر به وجود می آید که خواسته داشته باشم در واقع این خواسته من است که عاملی برای تفکرمن می شود خواسته من این است از اعتیاد رها شوم،خواسته من این است پس انداز کنم و ملک یا ماشین و...خریداری کنم.هنگامی که تفکر کردیم سه نیرو القا و احیا و تحرک به کمک ما می آید چه تفکر منفی باشد چه تفکر مثبت باشد این سه نیرو ما را یاری می کنند اما اگر تفکر غلط و اشتباه باشد این سه نیرو در جهت تخریب یاری می کنند و اگر تفکر مثبت باشد این سه نیرو در جهت سازندگی کمک می کنند.

نیروی القا انتقال انرژی یا حس از چیزی یا فردی به شی یا فرد دیگر است مثل اینکه ما در خیابان حال خوب یک نفر را بانگاه کردن می گیریم این شخص آن حس و حال خودش را به ما منتقل می کند.
نیروی احیا از حی می آید یعنی سازندگی یعنی زنده کردن مثل کارخانه ای که سال ها متروکه است و حالا زنده اش می کنیم ومی سازیم .
نیروی تحرک عامل حرکت ما است .اگر بخواهم مثال عینی این سه نیرو را روی خودم بزنم تمام کسانی که از نیکوتین رها شده بودند آن حس خوب رهایی از نیکوتین را به من القا کردند، برای احیا کردن من در آموزش ها قرار گرفتم و شروع کردم به بازسازی بدنم و جسمم  که با استفاده از آدامس نیکوتین و نیروی تحرک من نیرویی بود که هر هفته من را به تهران می برد و باعث حرکت من می شد.

چه زمانی تفکر من اشتباه و غلط می شود؟ به دو عامل بستگی دارد اولین عامل ناآگاهی من نسبت به تمام هستی  ناآگاه هستم و دانش کمی دارم .کنگره این را به من آموزش می دهد که هرچه دارم بگذارم پشت در و از صفر به یادگیری شروع کنم . دوم ذرات ناخالصی درونم مثل منیت،ترس،ناامیدی و...با آموزشی که می گیرم کم کم این ذرات رادر وجودم کمترکنم.

بنابراین برای یک تفکر سالم باید دانایی و دانش من افزایش یابد و درونم را با ارزش ها آشنا کنم.این را بدانم که تفکر کمیتی جهت دار است و مانند اشعه لیزر عمل می کند،تفکر یک فکر است و یک خواسته و یک انگیزه ؛تمام تلاش من برای یک خواسته است و حرکت های من مانند بازی پازل است هر حرکت به حرکت قبلی  متکی است و من بایک حس به جلو  بروم،اما اگر در افکار من چند فکر باشد و چند حس باشد،نمی توانم اولویت بندی کنم مثل زمانی که چندین هندوانه با  دستم می گیرم پس نباید انتظار نتیجه مطلوب را داشته باشم.

در آخر این را بدانم که هرکجای هستی بیکران باشم همواره نیروی برتر یا قدرت مطلق حامی و  تکیه گاه من است و تمام امداد های غیبی همراه من هستند تا موقعی که من این نیرو را با تمام وجودم طلب کنم و به تکیه گاه بودن آن بیشتر پی خواهم برد. امیدوارم ذره ای ادای دین این وادی عظیم را کرده باشم.

نوشتار سفر دوم :کمک راهنمایانی که ظرفیت پذیرش رهجو دارنداهدا گل به همسفر فاطمه
خدمتگزاران جلسهو درآخردعای پایان جلسه.....تایپ : همسفر سارا
عکس: همسفر نسیم
ویراستاری و تنظیم : همسفر اکرم
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر شهلا لژیون 4 شنبه 1398/07/13 10:45 ق.ظ
باسلام.خانوم سارا جایگاهتونو تبریک میگم .خیلی عالی و جامع صحبت کردید .پشت کارتونو تحسین میکنم .امیدوارم تو جایگاههایه بالاتر ببینمتون .خداقوت .
مسافر نیکوتین الهه چهارشنبه 1398/07/10 10:44 ب.ظ
خواهر عزیزم جایگاهت عین عدالته انشاالله روزی باش جایگاه کمک راهنمایی رو تجربه کنی
همسفر زهرا لژیون نهم چهارشنبه 1398/07/10 08:08 ب.ظ
سلام و خدا قوت به همه عزیزان
سارای عزیزم عالی بودی بازم بهت تبریک میگم خیییلی برات خوشحالم مخصوصا که توی این جایگاه دیدمت انشاالله به همه آرزوهات برسی
همسفر اکرم م لژیون پنجم چهارشنبه 1398/07/10 05:15 ب.ظ
باسلام وخسته نباشید به میز نگهبانی وخانم سارا لذت بردم از صحبتتون وتبریک رهایی همسفر فاطمه وخسته نباشید خدمت خانم صبوری وباتشکر از دوستان درسایت که زحمت میکشند
مسافر محمد دشتی چهارشنبه 1398/07/10 04:03 ب.ظ
خدا قوت به استاد جلسه ومیز خدمت ...خیلی جالب جامع بود
سمیه لژیون چهارم چهارشنبه 1398/07/10 02:27 ب.ظ
با سلام خدمت خانم سارا واقعا که عالیییبیی بودید،وخیلی کامل و جامع صحبت کردید امیدوارم همیشه موفق باشید و شاهد درخشش شما باشیم.وخداقوت به تمامی خدمتگزاران جلسه .از خانم نسیم و خانم اکرم سپاسگزارم .
همسفرآمنه لژیون یکم چهارشنبه 1398/07/10 09:02 ق.ظ
باسلام وخداقوت به ساراعزیزوتمام خدمت گذاران عزیزهمتتان همیشه پابرجا❤❤❤❤❤❤❤❤
جلالی سه شنبه 1398/07/9 08:11 ب.ظ
سلام مجددپست بالای پست خانم لیلا رفیعی را من (جلالی) ارسال کردم ولی اسمم ارسال نشده است. با تشکر
همسفر نسیم سه شنبه 1398/07/9 06:26 ب.ظ
خداقوت ب سارای عزیزم ...و بازهم دست مریزاد می گم ب همت وپشتکاروتلاشش...تمام این خوب شدنها و خوبتر ماندنها لایقت عزیزم..ب تمام خدمتگزاران محترم لژیون سردار و خانم اکرم عزیز هم خداقوت و خسته نباشید عرض می کنم...
همسفر اعظم سه شنبه 1398/07/9 06:13 ب.ظ
سلام و خداقوت به همه عزیزان خدمتگذار جلسه وبه خانم سارا عزیزم تبریک میگم از صحبت هاتون استفاده کردم خانم سارا به امید موفقیت های بیشتر و تجربه جایگاههای بالاتر
سه شنبه 1398/07/9 05:55 ب.ظ
سلام خدمت ،همسغرای گل ، با ارزوی بهترینها برای تک تک شما عزیزان. سلام و تبریک به سارای عزیز به خاطر درمان نیکوتین و گرفتن نشان رهایی از دستان پر مهر بنیان کنگره سارا جان خدا قوت . واقعا دست مریزاد،خیلی همت کردی با طی مسافتها تونستیضد ارزش به این بزرگی را شکست دهی.موفق و موید باشی به اسیستنت محترم ومرزبانی و کلیه همسفرا تبریک می گویم.
همسفر لیلا رفیعی سه شنبه 1398/07/9 05:43 ب.ظ
باسلام وخداقوت وتشکراز خانم سارای عزیزبابت جلسه پر بار وعالیشون وخداقوت به میز نگهبان وتشکر از همه ی خدمتگزارن جلسه وهمین طور تشکر ازخانم اکرم عزیزوخانم نسیم عزیزم .موفق باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic