گزارش عملکرد لژیون یکم
دوشنبه 1398/06/25 ساعت 08:28 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفرصبا | ( نظرات )

"بنام خداوند علم و قلم"

http://uupload.ir/files/y576_img_2019091742911.jpg


برنامه امروز لژیون یکم سی دی توهم دانش بود.در ادامه نظرات چندی از اعضای این لژیون را می خوانیم:


کمک راهنمای محترم خانم فاطمه:
در زندگی ما سه چیز نقش دارد:خواست ،تقدیر و فرمان الهی که البته مهمترین ضلع آن خواست خودمان است.بر اساس خواست خودمان است که تقدیر و فرمان الهی صادر می شود.پس باید خواسته های نامعقول خود را بشناسیم و این پیوندهای نامیمون را از خودمان جدا نماییم تا تقدیر و کتاب زندگی امان بهتر نوشته شود.زندگی کنونی ما نتیجه اعمال گذشته امان می باشد.اگر مهر و محبت کاشته ایم مهر و محبت را درو می کنیم و اگر باد کاشته ایم طوفان درو می کنیم.و این دقیقا یعنی همان تقدیر و سرنوشت.پس تقدیر به هیچ عنوان شانسی نیست.
دانش ما در مقابل هستی بسیار ناچیز و اندک است.اطلاعات زیادی در هستی وجود دارد که ما هنوز به ذره ای از آنها دست نیافته ایم.باید بدانیم که خداوند در راس همه این علوم قرار دارد.همانطور که صراط مستقیم یکی است راه درمان اعتیاد هم یکیست و آنهم بازسازی سیستم ایکس می باشد.این راه درست و علمی است.هزاران بیماری وجود دارد که قابل درمان نیست چون هنوز راهش را پیدا نکرده اند،تنها به این دلیل که صور پنهان انسان را در نظر نمی گیرند.
خداوند یک تکیه گاه بسیار نیرومند است که در تمام مراحل زندگی ما را یاری می کند.
ما انسانها در همه حال به دو کار مشغولیم یکی ساختن خودمان (جسم و روان و افکار و اندیشه)و دیگری ساختن مسیر زندگی خودمان.
ساختن خود و زندگی امان یک قضیه است و کمک به دیگران هم قضیه ای دیگر.مثل کاری که یک کمک راهنما یا مرزبان در کنگره انجام میدهد.البته انجام این دو کار با هم کاریست بسیار سخت ولی امکان پذیر.

http://uupload.ir/files/wt79_img_201909176236.jpg
همسفر نجمه:
آنچه هست محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است.
شناخت ما از کائنات در سطح 5 حسی است که در صور آشکار ما می باشدو ما از صور پنهان خود غافلیم.ندیدن دلیل بر نبودن نیست.آفتاب آمد دلیل آفتاب.تقدیر امروز من دفتری است که از قبل آنرا نگاشته ام.اشتباهات خود را خواست خدا ندانیم زیرا هر بذری را که بکاریم همان را درو می کنیم.گندم از گندم بروید ،جو ز جو.
خداوند بزرگترین تکیه گاه و پشتیبان است و همیشه توکل بر خداوند به ما کمک می کند.در برابر ناکامیها مقاوم باشیم و در قسمتی از زندگی که ساخت آن به دست خود ماست به تمام نعمت های خداوند و تمام رنگها توجه کنیم.به تاریکیها و روشناییها و حتی به جرقه هایی که در طول زندگی امان زده می شود. باید بتوانیم این جرقه ها را تبدیل به چراغی برای رشد و تعالی خود نماییم.نه اینکه این جرقه را در خرمن زندگی خود یا دیگران انداخته و تمام هستی خود را به آتش بکشیم.در نهایت دیگران را بخاطر خودشان دوست داشته باشیم زیرا محبت راستین دوام دارد و محبتی که اینگونه نیست ظروفی پر از تهی است.

 همسفر آمنه:
تقدیر گویا چکی است که قبلا کشیده شده و الان موعد پرداخت آن سررسیده.همیشه می گوییم ماه پشت ابر پنهان نمی ماند و یا گوشتی که دزدیده و پنهان کردیم بالاخره فاسد می شودو بوی بد این گوشت فاسد جای آنرا برملا می کند.

همسفر سوده:
ما همیشه در توهم این به سر می بریم که دانش و آگاهی داریم در حالیکه اینچنین نیست و برای رسیدن به دانش و آگاهی باید همچنان تلاش کنیم.ما باید سه موضوع خواست،تقدیر و فرمان الهی را در نظر داشته باشیم و هر موفقیت و یا شکستی را فقط به پای تقدیر و یا فرمان الهی نگذاریم.
ما نمی توانیم از انسانی که ظرفیت و ارزشی از خود نداردانتظار بازتاب و عکس العمل مقابل را داشته باشیم.ثمر بخش بودن هر موجودی به خواست و بکار گرفتن نیروی درونی  آن بستگی دارد.جرقه های زندگی امان را با چشم دلمان ببینیم و به آنها ایمان داشته باشیم.وقتی که بادی می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی و هم آسیاب بادی و این تصمیم با خود ماست.هر اتفاقی که در زندگی امان می افتد باید حواسمان باشد که دو طناب اصلی زندگی را رها نکنیم "ایمان و امید"را.

*در پایان از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه کمال تشکر را داریم که در تهیه این گزارش ما را یاری دادند*

تایپ و تنظیم :همسفر صبا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر شهلا لژیون 4 پنجشنبه 1398/07/4 01:22 ق.ظ
بسیار عالی .ممنونم از متن خوبتون .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic